منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به منظور گسترش همکاری های علمی – پژوهشی مشترک ، تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه استاندارد و دانشگاه سوره ، امروز دوشنبه 17 خرداد در سازمان ملی استاندارد ایران امضا شد.

جهانبخش سنجابی ، سرپرست پژوهشگاه استاندارد در این مراسم ، گفت: این تقاهم نامه در راستای اجرای بند 25 سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی تهیه و تنظیم شد.

وی گسترش استانداردها را به حوزه فرهنگی ، هنری و علوم انسانی ضروری دانست .

دکتر محمد روشن ، رییس دانشگاه سوره نیز در مراسم امضای تفاهم نامه با بیان اینکه توسعه علم ، تولید دانش یکی از اهداف اصلی دانشگاهها است گفت :با همکاری متقابل بین دو نهاد علمی می توانیم در ارتقای سطح دانش هم افزایی داشته باشیم.

وی گفت: ارایه تحقیقات و طرح های پژوهشی در دانشگاهها با همکاری و مشاوره اعضای هیات علمی پژوهشگاه استاندارد، نتایج موثرتری را به دنبال خواهد داشت.

رییس دانشگاه سوره با بیان اینکه این دانشگاه در معرفی رشته های تحصیلی و میان رشته ها پیشگام بوده است ابراز امیدواری کرد: با کمک مسئولان پژوهشگاه استاندارد رشته های جدیدی را در حوزه استاندارد تعریف کنیم .

امیدعلی مسعودی ، مدیرکل دفترروابط عمومی و ارتباطات بین الملل در ابتدای مراسم امضای تفاهم نامه بین پژوهشگاه استاندارد و دانشگاه سوره با ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه بین دو مجموعه علمی و تحقیقاتی بر اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه تاکید کرد و افزود استفاده بهینه از توانایی های علمی، فنی و پژوهشی طرفین در مشارکت در تدوین استانداردهای ملی در حوزه فرهنگی ، اجتماعی و هنر ، همکاری در زمینه برگزاری سمینارها ، دوره های آموزشی و استفاده امکانات طرفین ، انجام طرح های مشترک تحقیقاتی و مطالعاتی و ترویج فرهنگ استاندارد از موضوعات این تفاهم نامه بود.

این تفاهم نامه در 6 ماده به امضای جهانبخش سنجابی شیرازی ، سرپرست پژوهشگاه استاندارد و محمد روشن ، رییس دانشگاه سوره رسید.اشتراک در:

کلمات کلیدی: تفاهم نامه همکاری با پژوهشگاه استاندارد

نظر خود را بنویسید