منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

مشاهده خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سوره، به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، در بازدید از نمایشگاه گروهی خط نگاره‌های دانشجویان سوره و هنرجویان روح اله دلخانی با عنوان «همین دَست‌افشانیِ حروف» که در گالری ابوالفضل عالی در حال برگزاری است، گفت: بسیار خوشحالم که دانشگاه سوره با همکاری حوزه هنری نمایشگاه مشترکی را از هنر دانشجویان خود برگزار کرد. این آثار با مضامین مکتبی، توسط دانشجویانی خلق شده است که بیشتر آنها خانم هستند. از نکات برجسته این نمایشگاه، به فروش رفتن تعدادی از تابلوها است. ان‌شاءالله این نمایشگاه طلیعه همکاری‌های جدیدتری بین دانشگاه سوره و حوزه هنری باشد.

وی افزود: به کارگیری این تابلوها در تبلیغات، اِلمان‌های شهری و معماری علاوه بر تشویق و ایجاد انگیزه برای خلق آثار هنری فاخر، باعث دیده شدن هنرمندان جوان می‌شود.

نمایشگاه گروهی خط نگاره‌های دانشجویان سوره و هنرجویان روح اله دلخانی با عنوان «همین دَست‌افشانیِ حروف» از تاریخ سه‌شنبه ۱۶ آذر تا ۲۴ آذر، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برقرار است.

از نکات برجسته این نمایشگاه می‌توان به اکثریت شرکت‌کنندگان دانشجویان دختر اشاره کرد که با فروش تعدادی از تابلوهای در معرض نمایش، زمینه اشتغال‌زایی و کسب درآمد را برای خود فراهم کرده‌اند.

 

اشتراک در:

کلمات کلیدی: نمایشگاه «همین دَست‌افشانیِ حروف»، بازدید رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس حوزه هنری، دانشکده هنر، دانشگاه سوره

نظر خود را بنویسید