منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

جایزه بهترین فیلم مستنددر جشنواره دوربین نت به فیلم مستند"صعودبه جم" به کارگردانی حمید رضا مقصودی دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی دانشگاه سوره رسید.

مطالعه بیشتر

به همت معاونت فرهنگی دانشجویی مراسم جشن میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، سه شنبه ۱۴ آذر ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محل سالن اجتماعات دانشکده هنر برگزار می شود.

مطالعه بیشتر

با همت دکتر مهران هوشیار (عضو هیات علمی دانشگاه سوره) و جمعی از هنرمندان، سازمان مردم نهادی به عنوان انجمن طراحی و نوآوری در صنایع دستی معاصر ایران در حال راه اندازی می باشد که از همه دوستان علاقمند جهت عضویت دعوت به عمل می آید.

مطالعه بیشتر

انجمن علمی سینما با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره چهارمین کارگاه آموزشی خود را با عنوان [تدوین و روایت] برگزار می کند.

مطالعه بیشتر

گروه گرافیک دانشگاه سوره با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی به مناسبت شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ورکشاپ کالیگرافی شمس الشموس را در محل نگارخانه آیه دانشگاه سوره برگزار می کنند.

مطالعه بیشتر

نمایشگاه عکس های کامران شریفی و فرشاد عسگری کیا (اساتید دانشگاه سوره) با عنوان از چهلم تا چهل به مناسبت اربعین حسینی در محل نگارخانه آیه دانشگاه سوره برگزار می شود.

مطالعه بیشتر