منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

به همت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه سوره نشست گفت و گوی مرتضی میرمنتظمی ، عباس جمالی و رامتین شهبازی با موضوع نمایش «۵ ثانیه برف» چهارشنبه سوم آذر ماه در دانشگاه سوره برگزار می شود.

مطالعه بیشتر

اقدامات صورت پذیرفته توسط مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی با رویکرد کنترل هزینه ها و تقویت فرهنگ استفاده بهینه از امکانات موجود مبتنی بر هدف و سیاست های کلی دانشگاه در شش ماهه اول سال ۱۳۹۵ (قسمت دوم).

مطالعه بیشتر

يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . . اربعین حسینی تسلیت باد

مطالعه بیشتر

اربعین حسینی روز ۲۰ صفر و چهلمین روز واقعه کربلا و شهادت امام حسین(ع) است. مشهور است که اسیران کربلا روز ۲۰ ماه صفر سال ۶۱ ه‍.ق در بازگشت از شام، برای زیارت مدفن امام حسین(ع) به کربلا آمده اند.

مطالعه بیشتر

دومین جلسه از سلسه نشست های علمی، پژوهشی طراحی و ساخت دیجیتال استودیو با موضوع آشنایی با ساخت دیجیتال و Digital Fabrication با سخنرانی استاد خشایار محمدی، جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ در محل دانشکده ی معماری و شهرسازی سوره برگزار می شود.

مطالعه بیشتر