منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

دانشگاه سوره، به همت جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی و سازمان بسیج رسانه، سه نشست متوالی از پرسش و پاسخ دانشجویی انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی، در فضای مجازی و دانشگاه سوره با هدف و شعار برای فردای بهتر باید‌....، در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه برابر با 17، 18 و 19 خرداد ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی(Live) برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

وبیناری تحت عنوان "کارگاه تاریخ هنر" به همت کانون تئاتر و انجمن علمی نمایش دانشگاه سوره و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، با حضور بابک توانایی، روز پنج‌شنبه ۱۳خرداد ماه ۱۴۰۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار شد.

مطالعه بیشتر

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، در ارتباط با شیوه نامه ارزیابی دستاوردهای پژوهشی در احتساب نمره تکمیلی پایان نامه‌های دانشجویان کارشناسی ارشد، توضیحاتی ارائه داد.

مطالعه بیشتر

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره گفت: دوره تابستان سال تحصیلی 1400 دانشگاه سوره، طبق شیوه نامه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، 26 تیرماه آغاز می‌شود و تا 4 شهریور ماه ادامه می‌یابد.

مطالعه بیشتر

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه سوره و موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی قم با هدف فعالیت‌های مشترک علمی و پژوهشی در زمینه هنر، معماری و ارتباطات روز یک‌شنبه 9 خردادماه 1400 منعقد شد.

مطالعه بیشتر

آموزش و پژوهش سلاحی است که با آن میتوانیم دنیا را تغییر دهیم. اکنون اهمیت آموزش در سطح جهان، به حدی است که گزارش توسعه جهانی سال ۲۰۱۸ را به موضوع آموزش و بحران‌های آن اختصاص داده‌اند و مقوله آموزش، عملاً تبدیل به یک دغدغه جهانی شده است.

مطالعه بیشتر

وبیناری تحت عنوان "کارگاه تاریخ هنر" به همت کانون تئاتر و انجمن علمی نمایش دانشگاه سوره و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، با حضور بابک توانایی، روز پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار شد.

مطالعه بیشتر

هشتمین کرسی علمی ترویجی با موضوع «نسبت زیبایی‌شناسی و هنرهای سنتی در حکمت هنر هندو» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، روز چهارشنبه 5 خردادماه 1400 ساعت 14 الی 16 در دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر