منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

به مناسبت هفته پژوهش و با همکاری معاونت پژوهش و گروه تئاتر دانشگاه سوره، مراسم نمایشنامه خوانی «مشترک مورد نظر در دسترس نیست» به نویسندگی ابراهیم عرب نژاد و کارگردانی شکوفه ماسوری در محل سالن اجتماعات دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته پژوهش و با همکاری معاونت پژوهش و گروه نقاشی دانشگاه سوره، نشست های تخصصی «اقتصاد هنر در دوران معاصر»، «تاریخ اجتماعی هنر» و «شاهنامه ی محلی ایران» در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر ماه در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته پژوهش و با همکاری معاونت پژوهش و گروه تئاتر دانشگاه سوره، مراسم نمایشنامه خوانی «چهارشنبه های باران» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی فرزاد معافی غفاری در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به همت معاونت پژوهش و گروه گرافیک دانشگاه سوره، کارگاه طراحی پوستر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵ در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت هفته پژوهش و به همت معاونت پژوهش و گروه گرافیک دانشگاه سوره کارگاه آموزشی با عنوان موشن گرافیک و با حضور استاد جمال رحمتی روز شنبه ۱۳ آذر ماه ۹۵ در محل دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

فرا رسیدن روز دانشجو، روز تأکید بر اهمیت علم آموزی و لزوم حقیقت جویی روز تأکید بر لزوم تقویت ایمان و اهمیت افزایش بصیرت سیاسی و معرفت دینی، بر تمامی دانشجویان و جامعه دانشگاهی گرامی باد.

مطالعه بیشتر

در این میزگرد که با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه سوره برگزار شد، از هنرمندان، دانش آموختگان و استادان حاضر در جلسه خواسته شد تا با نگاه دقیق و جستجوگر, با شجاعت و آمادگی کامل و با دانش و آگاهی از نیازهای روز جامعه، اقدام به طراحی محصولاتی کاربردی با هویت ایرانی نمایند.

مطالعه بیشتر