منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی هنرهای نمایشی ایران و فرهنگستان هنر، وبینار سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی و تطبیق هنری» را در روز سه‌شنبه سوم اسفندماه ۱۴٠٠ برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

دفتر مشاوره و روان‌شناسی دانشگاه سوره از اواخر دهه ۸۰ کار خود را آغاز کرد و هدف آن کمک کردن به دانشجویانی بود که مشکلات و مسائل روان‌شناسی، روان‌شناختی و حتی اختلافات خانوادگی را مدنظر قرار داده و سعی کرده مشکلات دانشجویان را به نوعی برطرف کند تا در روند تحصیل خود بهبود داشته باشند.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی هنرهای نمایشی ایران و فرهنگستان هنر سمپوزیوم علمی «هنر تطبیقی و تطبیق هنری» را روز سه‌شنبه سوم اسفندماه 1400 برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

دست‌يابي مردم به اسلحه‌خانه نيروی هوايی و شدت يافتن درگيری مسلحانه مردم و نظاميان؛ انتشار متن فتوای امام مبنی بر باطل بودن قسم وفاداری ارتشيان به شاه؛ اعلام منع عبور و مرور از ساعت چهار و سی دقيقه عصر توسط ارتش شاه؛ انتشار حكم امام درباره‌ی ماندن مردم در خيابان‌ها؛ پيوستن نيروي دريايی و هوايی به مردم

مطالعه بیشتر

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حمایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران را در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400 در دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

اعلام سياست‌ها و وظايف دولت موقت توسط مهندس مهدی بازرگان؛ درگيری شديد ميان همافران و دانشجويان نيروي هوايي با افراد گارد

مطالعه بیشتر

هم‌زمان با روزهای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیِ مردم ایران، وبینار «تجلی انقلاب اسلامی در هنر» به کوشش دانشکده هنر و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ الی ۱۹ به صورت مجازی و در سامانه سیباد دانشگاه سوره، برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دوازدهمین و آخرین جلسه از فصل دوم نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» با موضوع نقد کتاب «طراحی و اسکیس در صحنه تئاتر»، به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه؛

مطالعه بیشتر

به مناسبت برگزاری چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر، وبینار تخصصی «دانش آکادمیک و سینمای معاصر» به کوشش دانشکده‌ی هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، مورخ ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

کتابخانه مرکزی دانشگاه سوره به همت معاونت پژوهشی دانشگاه، با انجام نیازسنجی‌های لازم از هر دانشکده هنر؛ فرهنگ و ارتباطات؛ و معماری و شهرسازی، اقدام به خرید 545 نسخه کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب، در بهمن‌ماه 1400 کرد.

مطالعه بیشتر