منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم؛ گفت‌وگویی با استادان برجسته و پیشکسوت دانشگاه سوره، در گروه‌های آموزشی مختلف صورت گرفته است.

مطالعه بیشتر

به مناسبت گرامیداشت روز معلم، نشستی صمیمانه با حضور دکتر محمدحسین ساعی رئیس دانشگاه سوره، اعضای هیأت رئیسه و اعضای هیأت علمی، روز شنبه مورخ ۱٠ اردیبهشت‌ماه ۱۴٠۱ در دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی با موضوع «نقدی بر خیالی‌آموزی و خیالی‌پژوهشی در آموزش و پژوهش هنر اسلامی» به همت دانشکده هنر و با همکاری معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره؛ روز چهارشنبه مورخ 7 اردیبهشت 1401 از ساعت 17 الی 18:30 به صورت مجازی در سامانه دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی با موضوع «تخیل و خلاقیت در هنر اسلامی» به همت دانشکده هنر و با همکاری معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره؛ روز سه¬شنبه مورخ 6 اردیبهشت 1401 از ساعت 17 الی 18:30 به صورت مجازی در سامانه دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

کتاب «جامعه پلتفرمی؛ ارزش‌های عمومی در جهانی متصل‌کننده» ارائه‌کننده دیدگاهی تازه به پلتفرم‌ها در عصر رسانه‌های نوین است: «پلتفرم‌های آنلاین، نه صرفاً پدیده‌ای اقتصادی و نه سازه‌ای فناورانه با پیامدهای اجتماعی هستند، بلکه به عنوان جهانی متصل‌کننده، متصل بودگی و دور زدن نهادهای اجتماعی کنونی را امکان‌پذیر کرده‌اند».

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی با موضوع «ظهور امتداد ولایت» به همت معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و همکاری گروه معارف و عمومی دانشگاه سوره؛ روز دوشنبه مورخ ۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

پیکر مرحوم آرمین بشرویه، هنرمند جوان و صاحب نام تئاتر استان گیلان و شهرستان آستارا و فارغ‌التحصیل گروه سینمای دانشگاه سوره، با حضور گسترده مردم و اهالی فرهنگ و هنر در آستارا تشییع و به خاک سپرده شد.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی «هنر اسلامی و جایگاه آن در جهان» از مجموعه وبینارهای رشته دکتری تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی به کوشش دانشکده هنر و با همکاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز چهارشنبه 31 فروردین‌ماه 1401 از ساعت 16 الی 17:30 به صورت مجازی در سامانه مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

ویژه‌برنامه شب شعر «سوره ولایت» به همّت مدیریت امور فرهنگی و فعالیت‌های فوق‌برنامه دانشگاه سوره، به مناسبت ایام شهادت حضرت علی(ع) عصر سه‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی «مسئله و نظریه در هنرهای اسلامی» از مجموعه وبینارهای رشته‌ی دکتری تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی به کوشش دانشکده هنر، با همکاری معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز سه‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰ به صورت مجازی در سامانه مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نشست تخصصی با موضوع «فلسفه زیبایی در هنرهای اسلامی شرق و غرب» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و همکاری معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی؛ روز یکشنبه مورخ 28 فروردین‌ماه 1401 ساعت 17 الی 18:30 به صورت مجازی در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر