منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

رشته نقاشی در دانشگاه سوره، سابقه چندین ساله دارد و این رشته تحصیلی از نخستین رشته‌های تأسیس شده در دانشگاه سوره بوده که با حضور استادان ماهر و هنرمند در این عرصه، با گذر زمان به غنای آن افزوده شده و به همین سبب دانشجویان کارآمد و هنرمندی را پرورش داده است. دانشگاه سوره همواره به این هدف پایبند است تا در جهت اعتلای فرهنگ و هنر ایرانی و در راستای آموزش و پرورش هر چه بهتر دانشجویان خود، در تمام مقاطع تحصیلی تلاش کند و اعضای هیأت علمی دانشگاه را از اشخاص آگاه، توانمند و متخصص برگزیند.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به‌نقد و بررسی کتاب «نظریه‌های جدید در مطالعات ادبیات نمایشی و تئاتر» نوشته صادق رشیدی می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

دکتر امیدعلی مسعودی، عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران گفت: ما در هر جامعه‌ای کودکستان، مدرسه و دانشگاه داریم. هدف فعالیت این مراکز این است که بتوانیم افرادی را تربیت کنیم که یک کاری را یا بخشی از کارهای جامعه را انجام دهند و مثمر ثمر باشند.

مطالعه بیشتر

به‌منظور پاسداشت سه مقام ارزشمند و صاحب‌نام رشته نقاشی، دانشگاه سوره با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاهی با حضور اساتیدی چون خسرو خسروی، احمد خلیلی فرد و رضا هدایت برگزار کرد.

مطالعه بیشتر

سیزدهمین کرسی ترویجی با موضوع «نظام جانوری در ادبیات دوره سلجوقی» به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در روز سه‌شنبه ۲۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ تا ۱۷، به‌صورت مجازی در سامانه سیباد سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

نهمین نشست از فصل دوم نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» با موضوع نقد کتاب «نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397»، به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه؛ روز دوشنبه مورخ 27 دی‌ماه 1400 ساعت 18:00 الی 20:00 به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

با هدف توانمندسازی و مهارت‌افزایی در زمینه اجرا و انتشار تحقیقات، دوره «جعبه ابزار پیشرفته پژوهش ویژه استادان دانشگاه سوره» برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سیزدهمین کرسی ترویجی با عنوان «نظام جانوری در ادبیات دوره سلجوقی»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز سه‌شنبه 28 دی‌ماه 1400، ساعت 15 در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به‌نقد و بررسی کتاب « نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397» نوشته مهران هوشیار می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی پیوسته (بهمن‌ماه) سال 1400 دانشگاه را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر

در هشتمین نشست از فصل دوم دوشنبه‌های نقد سوره کتاب «تاریخ فلسفه از آغاز تا امروز» نوشته‌ی ویلیام ساهاکیان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. این نشست به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

ششمین نشست تخصصی از همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری» به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با موضوع «پدیدارشناسی ایمان در عناصر تصویری آرم‌های دهه شصت» به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده هنر، دانشکده فرهنگ و ارتباطات و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره؛ روز شنبه مورخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۶:۵۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

پنجمین نشست تخصصی از همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری» به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با موضوع «تجلی ایمان به‌مثابه صورت زندگی از منظر بازی‌های زبانی ویتگنشتاین و نگاهی به دو فیلم سینمایی پرواز در شب و خیلی دور، خیلی نزدیک» به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده هنر، دانشکده فرهنگ و ارتباطات و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره؛ روز شنبه مورخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۵:۵۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری»، به کوشش معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری سه دانشکده هنر، فرهنگ و ارتباطات، و معماری و شهرسازی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰، به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر