منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حمایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی «پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران را در تاریخ دوشنبه 9 اسفند 1400 در دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

اعلام سياست‌ها و وظايف دولت موقت توسط مهندس مهدی بازرگان؛ درگيری شديد ميان همافران و دانشجويان نيروي هوايي با افراد گارد

مطالعه بیشتر

هم‌زمان با روزهای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامیِ مردم ایران، وبینار «تجلی انقلاب اسلامی در هنر» به کوشش دانشکده هنر و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ الی ۱۹ به صورت مجازی و در سامانه سیباد دانشگاه سوره، برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دوازدهمین و آخرین جلسه از فصل دوم نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» با موضوع نقد کتاب «طراحی و اسکیس در صحنه تئاتر»، به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه؛

مطالعه بیشتر

به مناسبت برگزاری چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر، وبینار تخصصی «دانش آکادمیک و سینمای معاصر» به کوشش دانشکده‌ی هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، مورخ ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

کتابخانه مرکزی دانشگاه سوره به همت معاونت پژوهشی دانشگاه، با انجام نیازسنجی‌های لازم از هر دانشکده هنر؛ فرهنگ و ارتباطات؛ و معماری و شهرسازی، اقدام به خرید 545 نسخه کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب، در بهمن‌ماه 1400 کرد.

مطالعه بیشتر

تظاهرات گسترده به حمايت از بازرگان در سطح كشور؛ حذف سوگند وفاداري به شاه از مراسم قسم سربازی؛ خروج ژنرال هايزر از ايران

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به نقد و بررسی کتاب «طراحی و اسکیس در صحنه‌ی تئاتر» نوشته مصطفی مرادیان و سینا ییلاق بیگی می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

اعتصاب كاركنان نخست‌وزيري؛ بازداشت بسياري از وزراء و كارمندان عالي‌رتبه دولت به جرم فساد مالي و سوءاستفاده از بيت‌المال توسط دولت بختيار

مطالعه بیشتر

به مناسبت برگزاری چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر، وبینار تخصصی «دانشگاه یا مدرسه‌؟ مسئله‌ این است» به کوشش دانشکده‌ی هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، مورخ ۱۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر