منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

افرادی که به کتاب علاقه دارند و به‌اصطلاح کتاب‌خوان هستند، تجربه بیشتری از دنیا دارند و در مقایسه با دیگران افراد توانمندتری هستند. آناهیتا سماوات فارغ‌التحصیل رشته معماری جز این افراد است که از کودکی به کتابخانه می‌رفته و آن را جزئی از زندگی خود کرده است. تا جاییکه تصمیم می‌گیرد نخستین پادکست تخصصی در حوزه معماری را راه‌اندازی کند. او فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه سوره است و از دغدغه‌هایش به روابط‌عمومی دانشگاه سوره می‌گوید.

مطالعه بیشتر

مدیر گروه مطالعات عالی هنر گفت: باوجود هجوم بی‌وقفۀ اطلاعات و سلطۀ رسانه، انقلاب دیجیتال و حضورِ فضای مجازی به‌عنوان یک واقعیت غیرقابل‌انکار در دورانِ معاصر، شایسته است بیشتر درباره جایگاه، اهمیت و ضرورت کتاب و کتاب‌خوانی باهمگان و به‌خصوص نسل جوان صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر

در نشست خبری جشنواره گرافیک سوره تماشا که با حضور رئیس دانشکده هنر و برخی از مدیران مربوطه و مهمانان ویژه از شهرداری تهران در دانشگاه سوره برگزار شد به بررسی ظرفیت های جشنواره های دانشجویی و نوع عملکرد آنها اشاره شد.

مطالعه بیشتر

قابل‌توجه استادان، دانشجویان و مراجعه‌کنندگان عزیز: روابط‌عمومی دانشگاه سوره- دانشگاه سوره به‌منظور ارتقای نظام آموزشی و تکریم هر چه بیشتر استادان، دانشجویان و مراجعه‌کنندگان محترم، اقدام به ایجاد سامانه همدلی (سامانه ثبت و پاسخگویی به پیشنهادها، انتقادات، شکایات و ارزیابی عملکرد) از واحدهای اداری و آموزشی دانشگاه کرده است. خواهشمندیم با درج نظرات سازنده خود، ما را در خدمت‌رسانی بهتر یاری کنید.

مطالعه بیشتر

در هشتاد و چهارمین جلسه امنا دانشگاه سوره از زحمات دکتر عبدالحسین طاهری قدردانی به عمل آمد و دکتر محمدرضا حسنایی به‌عنوان نماینده جدید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد.

مطالعه بیشتر