منتظر باشید تا صفحه کامل بارگزاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگزاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

هنر در جامعه ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تجلی یافته از ایمان، اعتقاد و فرهنگ ملتی است که انقلاب و هنر را به هم پیوند داده‌ و آن را به بخشی از آرمان‌های خود تبدیل کرده‌اند.

مطالعه بیشتر

کشور ایران پس از انقلاب اسلامی سعی کرد ارزش‌های دینی و فرهنگی اسلامی خود را بر هم ‌منطبق کند و در این مسیر جدید، فرهنگ ملت دچار تغییرات اساسی زیادی شد و موجب شد هنرهایی چون نقاشی، سینما، تئاتر و حتی هنرهای سنتی به فرهنگ و ارزش‌های دینی نزدیک‌تر شوند.

مطالعه بیشتر

اولین روز از تور عکاسی دانشگاه سوره، به همت بسیج دانشجویی و همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، در روز ۱۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در منطقه هرندی تهران با محوریت موضوع محرومیت‌های شهر تهران برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سومین کرسی علمی ترویجی با موضوع « بازیابی فرهنگ و هویت هنرهای ایرانی-اسلامی(دوران معاصر)» به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، روز سه شنبه 17 فروردین ماه 1400 ساعت 18 الی 20 به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر دانشگاه سوره با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی و حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، قصد دارد نمایشگاه مجازی آثار منتخب جشنواره نور محمد(ص) را همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار کند.

مطالعه بیشتر

معاون پژوهشی دانشگاه سوره گفت: همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی ویژه برنامه‌های گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره با همکاری معاونت پژوهشی، از روز جمعه 20 فروردین ماه1400 در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

سومین کرسی ترویجی با موضوع «بازیابی فرهنگ و هویت هنرهای ایرانی-اسلامی(دوران معاصر) » به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، سه شنبه 17 فرودین ماه 1400 ساعت 18 الی20 به صورت مجازی برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

رهبر انقلاب اسلامی در بخشی از سخنرانی خود به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کردند که امسال در ورود به قرن جدید، سال انتخابات است یعنی حکمرانی مبتنی بر اتکا به نفس و اعتماد به نفس ملی. ما ورودمان در این قرن یک تفاوت به این مهمی دارد.

مطالعه بیشتر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

مطالعه بیشتر