منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

موسسه فرهنگی هنری هنرنمای آبان با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، بانک شهر، سفارت هلند، مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در ایران، سازمان فرهنگی اکو، کاخ صلح هلند، موزه صلح تهران، دانشگاه سوره و باغ موزه قصر تهران دومین دوره از سلسله همایش های هنر برای صلح را با عنوان " هنر، صلح و توسعه پایدار" در محل باغ موزه قصر تهران برگزار نمود.

مطالعه بیشتر

نشست هماهنگی هیئت داوران و ستاد اجرایی نخستین جشنواره دستاوردهای انقلاب اسلامی در قاب اینفوگرافی (رسم سرخ) روز دوشنبه ۲۴ دی ماه در محل سالن اجتماعات دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر برگزار شد.

مطالعه بیشتر

شاهرخ قیصری فارغ التحصیل کارگردانی از دانشگاه سوره که این روزها در حال تهیه نخستین فیلم سینمایی خود است در مصاحبه ای که با روابط عمومی پروژه "پرچین" انجام داده، توضیحاتی راجع به فعالیت های سینمایی خودش ارائه داده است.

مطالعه بیشتر

مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره با بیان اینکه هر پنج سال یک بار اطلاعات قابل ملاحظه جدیدی به رشته های هنر وارد می شود، گفت: به روز رسانی نشدن سرفصل ها به خصوص در مقطع ارشد، موجب خروج دانشجویان این رشته ها از کشور می شود.

مطالعه بیشتر

مهدی گلستانیان نویسنده وکارگردان فیلم مستند سینمایی"بی آب و نان … بیابان" با اشاره به اینکه فیلم، آخرین مراحل فنی خود را سپری می کند، گفت: در حال حاضر فیلم برای حضور در جشنواره های داخلی و بین المللی آماده نمایش می شود.

مطالعه بیشتر

جشنواره ي دانشجويي تئاتر سوره با هدف مشاركت دادن دانشجويان و تازه فارغ التحصيلان فعال رشته هاي تئاتر در مراحل بازبيني و داوري بخش هاي مختلف جشنواره و ايجاد فضاي گفتماني پيرامون اجراها و نيز فراهم آوردن بستر بازتري براي مواجهه ي تماشاگران با آثار توليدي دانشجويان، دهمين دوره ي اين جشنواره را به ياري خداوند متعال برگزار خواهد كرد. در اين دوره از جشنواره بخش تازه اي با عنوان "دراماتورژي" تعريف شده است. اميد است دانشجويان پس از مطالعه ي جزئيات اين بخش و مشاركت در آن به مبحث دراماتورژي توجه

مطالعه بیشتر