منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به‌نقد و بررسی کتاب « نقد ساختاری و تحلیل محتوایی در پایان‌نامه‌های رشته صنایع‌دستی 1387 تا 1397» نوشته مهران هوشیار می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی پیوسته (بهمن‌ماه) سال 1400 دانشگاه را اعلام کرد.

مطالعه بیشتر

در هشتمین نشست از فصل دوم دوشنبه‌های نقد سوره کتاب «تاریخ فلسفه از آغاز تا امروز» نوشته‌ی ویلیام ساهاکیان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. این نشست به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

ششمین نشست تخصصی از همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری» به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با موضوع «پدیدارشناسی ایمان در عناصر تصویری آرم‌های دهه شصت» به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده هنر، دانشکده فرهنگ و ارتباطات و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره؛ روز شنبه مورخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۶:۵۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

پنجمین نشست تخصصی از همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری» به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با موضوع «تجلی ایمان به‌مثابه صورت زندگی از منظر بازی‌های زبانی ویتگنشتاین و نگاهی به دو فیلم سینمایی پرواز در شب و خیلی دور، خیلی نزدیک» به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و با همکاری دانشکده هنر، دانشکده فرهنگ و ارتباطات و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره؛ روز شنبه مورخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۵:۵۰ به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، همایش «ایمان در آینه فرهنگ، هنر و معماری»، به کوشش معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری سه دانشکده هنر، فرهنگ و ارتباطات، و معماری و شهرسازی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰، به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چهارمین و آخرین نشست از سلسه‌ نشست‌های سمپوزیوم آینده تئاتر ایران با محوریت «مناسبات اقتصادی در تولید و عرضه‌ی تئاتر» به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰، به صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سومین نشست از سلسله‌ نشست‌های سمپوزیوم آینده تئاتر ایران با محوریت «درام و نظریه‌های نوین در ادبیات نمایشی» به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت 14 تا16:30 به‌صورت مجازی در سامانه سیباد برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دومین نشست تخصصی از سمپوزیوم «آینده تئاتر ایران» با موضوع «زیبایی‌شناسی اجرا و سبک‌های اجرایی نو» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی، خانه تئاتر ایران و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری؛ روز سه‌شنبه مورخ 14 دی‌ماه 1400 ساعت 17:30 الی 20 به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

اولین نشست از سمپوزیوم علمی « آینده تئاتر ایران» به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی، با همکاری «مرکز هنرهای نمایشی» , «خانه تئاتر ایران» و «مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری» روز سه‌شنبه 14 دی‌ماه برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چندین تن از دانشجویان کلاس «تکنولوژی‌های ارتباطی» رشته‌های روزنامه‌نگاری و روابط عمومی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره ورودی ۹۸، روز چهارشنبه ۸ دی‌ماه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شدند.

مطالعه بیشتر

هفتمین نشست از فصل دوم نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» با موضوع نقد کتاب «اثر و استحاله»، به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه؛ روز دوشنبه مورخ 13 دی‌ماه 1400 ساعت 18:00 الی 20:00 به‌صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین دانشگاه سوره و معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در راستای توسعه، تقویت و هدایت هدفمند تحقیقات، پایان‌نامه‌های دانشجویی و فعالیت‌های علمی و آموزشی به امضا رسید.

مطالعه بیشتر