منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

تظاهرات گسترده به حمايت از بازرگان در سطح كشور؛ حذف سوگند وفاداري به شاه از مراسم قسم سربازی؛ خروج ژنرال هايزر از ايران

مطالعه بیشتر

دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، در دومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره»، به نقد و بررسی کتاب «طراحی و اسکیس در صحنه‌ی تئاتر» نوشته مصطفی مرادیان و سینا ییلاق بیگی می‌پردازد.

مطالعه بیشتر

اعتصاب كاركنان نخست‌وزيري؛ بازداشت بسياري از وزراء و كارمندان عالي‌رتبه دولت به جرم فساد مالي و سوءاستفاده از بيت‌المال توسط دولت بختيار

مطالعه بیشتر

به مناسبت برگزاری چهلمین جشنواره‌ی فیلم فجر، وبینار تخصصی «دانشگاه یا مدرسه‌؟ مسئله‌ این است» به کوشش دانشکده‌ی هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، مورخ ۱۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۳ الی ۱۴ به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، مجموعه نشست‌های تخصصی با عنوان «دانش سینما» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، در روزهای پنجشنبه و دوشنبه مورخ ۱۴ و ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به صورت حضوری و مجازی در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

مطالعه بیشتر

یازدهمین نشست از فصل دوم دوشنبه‌های نقد کتاب سوره با محوریت کتاب «قالیچه‌های امروزی مشرق زمین» نوشته‌ی امیت آیلند و ترجمه‌ی لیلا سادات میرزمانی دهکردی و عبدالکریم عطارزاده، به کوشش دانشکده هنر و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

پس از گذشت دو سال تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها، نمایشگاهی به جهت ارائه پروژه پایان ترم دانشجویان رشته طراحی صحنه برای واحد درسی دوخت لباس تئاتر؛ روز شنبه و یک‌شنبه، مورخ 9 و 10 بهمن‌ماه 1400 در دانشکده هنر دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر