منتظر باشید تا صفحه کامل بارگذاری شود
غیرفعال کردن حالت بارگذاری
×

اخبار و اطلاعیه ها

اولین نشست از دومین فصل نشست‌های «دوشنبه‌های نقد سوره» با موضوع نقد کتاب «نظریه‌ها و گفتمان‌های سینمای مستند»، به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی در روز ۱ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۸ الی ۲۰ در سامانه سیباد دانشگاه سوره به صورت مجازی برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دهمین پیش‌نشست تخصصی با موضوع «آینده پژوهی و پاسخگویی اجتماعی دانشگاه» به همت دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، روز چهارشنبه مورخ 26 آبان‌ماه 1400 ساعت 16 الی 18 به صورت مجازی در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

همایش ملی آینده پژوهی، نهمین پیش‌نشست تخصصی خود را تحت عنوان «مطالعه ای بر امکان تئاتریت در آپارتمان‌ها/ خانه‌ها مقدمه‌ای بر رویکرد‌های نوین آموزش آکادمیک تئاتر در عصر کرونا‌»، به همت گروه تئاتر سوره و با همکاری معاونت پژوهشی، روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار کرد.

مطالعه بیشتر

کتابخانه مرکزی دانشگاه سوره با ارائه خدمات اطلاعاتی به استادان و دانشجویان در پیشبرد اهداف آموزشی و پژوهشی دانشگاه نقش مهمی را ایفا می‌کند. همچنین واحدی فرهنگی با هویت اسلامی- ایرانی همراه با کارکردهای آگاهی‌بخشی، اطلاع‌رسانی، آموزشی و ارشادی بوده که زمینه‌ساز ارتقاء مطالعه مفید و دارای نیروی انسانی متعهد به ارائه خدمات است.

مطالعه بیشتر

اولین نشست از سلسله نشست‌های سمپوزیوم سینمای ملی با عنوان «سینمای ملی؛ تعاریف و اهداف موجود» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1400 از ساعت 8:30 الی 10:30 به صورت مجازی در سامانه‌ی سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

دومین نشست از سلسله نشست‌های سمپوزیوم سینمای ملی با عنوان «چالش‌های پیش روی سینمای ملی ایران» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی، روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی در سامانه‌ی سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های سمپوزیوم سینمای ملی با عنوان «سینمای ملی؛ چشم‌انداز آینده» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1400 به صورت مجازی در سامانه‌ی سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

سومین نشست از سلسله نشست‌های سمپوزیوم سینمای ملی با عنوان «سینمای فرا ملی» به همت دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1400 به صورت مجازی در سامانه‌ی سیباد دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، نهمین پیش نشست تخصصی خود را تحت عنوان « مطالعه‌ای بر امکان تئاتریت در آپارتمان‌ها/ خانه‌ها، مقدمه‌ای بر رویکرد‌های نوین آموزش آکادمیک تئاتر در عصر کرونا»، به همت گروه تئاتر دانشکده هنر دانشگاه سوره و با همکاری معاونت پژوهشی برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، دهمین پیش‌نشست تخصصی خود را تحت عنوان «آینده پژوهی و پاسخگویی اجتماعی دانشگاه » به همت دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و با همکاری معاونت پژوهشی برگزار می‌کند.

مطالعه بیشتر

به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی، کتابدار و بزرگداشت علامه سید محمدحسین طباطبایی، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه سوره، مراسم رونمایی از نرم افزار جدید کتابخانه‌های دانشگاه سوره به نام نرم‌افزار ثنا، روز دوشنبه ٢۴ آبان ماه 1400، ساعت 9 الی 11، در سالن اجتماعات دانشگاه سوره برگزار شد.

مطالعه بیشتر

در روزهای اخیر، افشاگری‌های یک خبرنگار در رابطه با استخدام‌های غیرقانونی در وزارت نفت، بار دیگر این پرسش را در ذهن برخی ایجاد کرده که آیا چنین افشاگری‌هایی اساسا جزو وظایف ذاتی یک خبرنگار محسوب می‌شود و در کل مرز میان پیگیری و طرح مطالبات مردمی و ورود به حریم خصوصی کجاست؟

مطالعه بیشتر

همایش ملی آینده پژوهی، آموزش عالی و توسعه پایدار، هشتمین پیش نشست تخصصی خود را تحت عنوان "روش تحقیق آیندهِ پژوهی در ارتباطات" با حمایت معاونت پژوهشی و با همکاری دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره، برگزار کرد.

مطالعه بیشتر

معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به همراه سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان سینمایی حوزه هنری، خانه سینما، پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر رادیو نمایش به جمع حامیان «سمپوزیوم سینمای ملی» که به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره برگزار می شود، پیوستند.

مطالعه بیشتر